Etappe | Datum | Vertrek-Aankomst | Afstand | Type |
1 | za 7-7 | Noirmoutier-en-l’Île – Fontenay LC | 201 km | vlak |
2 | zo 8-7 | Mouilleron-SG – La-Roche-sur-Yon | 183 km | vlak |
3 | ma 9-7 | Cholet – Cholet | 35,5 km | ploegentijdrit |
4 | di 10-7 | La Baule – Sarzeau | 195 km | vlak |
5 | wo 11-7 | Lorient – Quimper | 205 km | heuvels |
6 | do 12-7 | Brest – Mûr de Bretagne | 181 km | heuvels |
7 | vr 13-7 | Fougéres – Chartres | 231 km | vlak |
8 | za 14-7 | Dreux – Amiens | 181 km | vlak |
9 | zo 15-7 | Arras – Roubaix | 157 km | kasseien |
ma 16-7 | rustdag | |||
10 | di 17-7 | Annecy – Le Grand-Bornand | 159 km | bergen |
11 | wo 18-7 | Albertville – La Rosière | 109 km | bergen |
12 | do 19-7 | Bourg-Saint-Maurice – Alpe d’Huez | 176 km | bergen |
13 | vr 20-7 | Bourg d’Oisans – Valence | 170 km | vlak |
14 | za 21-7 | Saint-Paul-Trois-Chateaux – Mende | 188 km | heuvels |
15 | zo 22-7 | Millau – Carcassonne | 182 km | heuvels |
ma 23-7 | rustdag | |||
16 | di 24-7 | Carcassonne – Bagnères-Luchon | 218 km | bergen |
17 | wo 25-7 | Bagnères-de-Luchon – Col de Portet | 65 km | bergen |
18 | do 26-7 | Trie-sur-Baïse – Pau | 171 km | vlak |
19 | vr 27-7 | Lourdes – Laruns | 201 km | bergen |
20 | za 28-7 | Saint-Pée-sur-Nivelle – Espelette | 31 km | individuele tijdrit |
21 | zo 29-7 | Houilles – Champs-Élysées (Parijs) | 116 km | vlak |
Bron: | http://www.touretappe.nl/ |